Telefon Samsung Galaxy M33 5G ne shitje

Telefon Samsung Galaxy M33 5G ne shitje
  • Quad Camera: 50 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP Rear Camera
  • Storage 128 GB
    RAM 6 GB
  • Bateria 6000 mAh
  • OS: Android 12, One UI 4.1ChipsetExynos 1280 (5 nm)
  • CPU: Octa-core (2×2.4 GHz Cortex-A78 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)
  • GPU: Mali-G68

24,500 L

Ketu shohim karakteristikat teknike te telefonit Samsung Galaxy M33 5G ne shitje.

Ekrani i ketij telefoni ka nje rezolucion prej Full HD + / 1080 x 2408 piksel, nje diagonale prej 6.6 inç

Kamerat e pasme jane 50 megapiksel, ndersa ajo e perparme per selfie eshte 8 megapiksel. Kamera kryesore,

Eshte nje telefon me lidhjen me klasike. Lidhja e te dhenave LTE dhe a / b / g / n. Padyshim, Bluetooth nuk mund te mungoje (ketu ne versionin 5.1, GPS, radio FM, NFC.

Brenda pajisjes gjejme nje bateri jo te levizshme nga 6000 mAh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Telefon Samsung Galaxy M33 5G ne shitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro

Pin It on Pinterest

Share This