Laptop Lenovo ThinkPad T460s

Laptop Lenovo ThinkPad T460s

Laptop ne shitje Lenovo.

  • Procesori: CORE I7-6600U 2.6 GHz
  • Hard Disku: 256 GB SSD
  • Memorja: 8GB DDR4-SDRAM
  • Ekrani: 14 Polësh

32,000 L

Laptop lenovo ne shitje 14"
Nga Lenovo është një laptop i hollë dhe i lehtë i krijuar për t'u përdorur në lëvizje. Ky Laptop ne shitje fuqizohet nga një procesor Intel Core i7-6600U 2,6 GHz me 8 GB RAM DDR4 që ju mundëson të kryeni shumë detyra në mënyrë efikase dhe të aksesoni shpejt shpesh skedarët dhe programet e përdorura Nëse keni nevojë për më shumë fuqi përpunuese, CPU mund të rregullohet në 3,4 GHz duke përdorur teknologjinë Turbo Boost të Intel.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Lenovo ThinkPad T460s”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro