Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.4

Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.4
  • Ekrani 8.4″ Full HD / 1920 x 1200 px
  • Fotokamera 8 mpx  / 5 mpx
  • Procesori 2x 1.8 GHz Cortex-A73 + 6x 1.6 GHz
  • Ram 2
  • Memoria e brendshme 32 shtohet deri ne 512 gb
  • Bateria 5000 MAH
  • Android 9

190 L

Ketu shohim karakteristikat teknike te tabletit Samsung Galaxy Tab A 8.4.

Ekrani i ketij  tableti ka nje rezolucion prej  FULL HD + / 1920 x 1200 piksel, nje diagonale prej 8.4 inç dhe eshte ne teknologjine TFT.

Kamera e pasme eshte 8 megapiksel, ndersa ajo e perparme per selfie eshte 5 megapiksel. Kamera kryesore, mund te regjistroje video ne Full HD - 1920 x 1080 piksel.

Eshte nje tablet me lidhjen me klasike. Lidhja e te dhenave LTE dhe a / b / g / n / ac. Padyshim, Bluetooth nuk mund te mungoje (ketu ne versionin 5.0, GPS,  Nuk ndodhet çipi NFC. Ju nuk mund te lidhni nje kabell me lidhesin e pajisjes per ta perdorur ate te lidhur ne TV.

Brenda pajisjes gjejme nje bateri jo te levizshme nga 5000 mAh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro

Pin It on Pinterest

Share This