Dyqan telefonash në Fier

Ofertat më të mira për smartphone në Fier mund t’i gjeni në Alb Vitrina! 069 25 80 586

telefona ne shitje FIer
  • Facebook
  • Pinterest
  • Twitter
  • Gmail
  • Evernote
  • reddit
  • LinkedIn
telefona ne shitje FIer

Smart Store, telefonia e vërtetë në Fier.

Mirë se vini në Smart Shop Alb Vitrina , pika juaj e referencës për telefonat inteligjentë, internetin dhe telefonat celularë në Fier.
Ne kemi ndjekur klientët nga i gjithë Fieri dhe rrethinat e qytetit te fierit, duke ofruar shërbime me cilësi të lartë për të kënaqur çdo kërkesë.


Në dyqanin tonë të telefonave në Fier mund të gjeni modelet më të fundit të smartfonëve nga markat më të mira: Samsung, Poco, Xiaomi, dhe shumë të tjerë!

Nuk ndalemi këtu, në fakt ju gjithashtu mund të blini linjën tuaj të re të internetit në shtëpi nga ne , për të shijuar filmat tuaj në transmetim, lojëra online ose për të menaxhuar biznesin tuaj me infrastrukturat më moderne. Nga Partneri ynë IPRO
Ne në Alb VItrina kemi zgjidhjen e duhur për ju, ejani dhe na vizitoni në qendër të FIerit në Rrugën Rauf Nallbani

Telefonat inteligjentë dhe tabletët

A është telefoni juaj i vjetër dhe nuk funksionon më si duhet? Ejani dhe na vizitoni, do të gjeni një gamë të gjerë të telefonave inteligjentë të gjeneratës së fundit dhe telefonave celularë me kosto të ulët , për të qenë në gjendje të përdorni të gjitha shërbimet që doni pa problem, duke përfshirë Whatsapp, email, thirrje të pakufizuara, mesazhe me tekst, video thirrje, lojëra , foto, muzikë, filma dhe shumë më tepër.
Mos hiqni dorë nga ndërrimi i telefonit, falë ofertave tona.


Po kërkoni një tabletë? Ejani në dyqanin tonë të telefonave në Fier për të mësuar rreth ofertave më të fundit për Galaxy Tab. Do të zbuloni se sa e thjeshtë është ta blini atë dhe do të filloni menjëherë të lundroni në qetësi të plotë.
Dhe nëse rastësisht po kërkoni një telefon me kosto të ulët, për t’u përdorur si telefon i dytë, ose telefon për fëmijë apo edhe të moshuar, ne kemi zgjidhjen e duhur për ju.
Në fakt, ne trajtojmë telefona celularë të të gjitha kategorive dhe modeleve specifike për të moshuarit dhe fëmijët në mënyrë që t’ju garantojmë siguri dhe qetësi.

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
EUR Euro