Telefon Doogee X100 8GB

Telefon Doogee X100 8GB
  • Ekrani 5″  480 x 854 px
  • Fotokamera  8 mpx
  • Procesori 1.3ghz
  • Ram 1 GB
  • Memoria e brendshme 8
  • Bateria 4.200 MAH
  • Android 8.1

8,000 L

Duke parë karakteristikat e fletes se te dhenave te telefonit Doogee X100,
menjehere mund te kuptojmë se ky telefon me sistemin operativ Android 8.1 Oreo Go Edition ofron performance të jashtezakonshme ne çdo fushe te perdorimit.

Ka një ekran 5 inç me një rezolucion prej 480 x 854 piksel dhe një dendesi prej 196 ppi (piksele për inç).
Doogee X100 arrin fuqine maksimale fale procesorit te shkelqyeshem MediaTek MT6580A, me një CPU 4-bërthamor 1300 Mhz. Në mbeshtetjen e tij kemi 1 GB RAM dhe 8 GB memorie masive.

Pjesa multimediale i është besuar kamerës kryesore të pasme 5MP që ju lejon të beni fotografi me një rezolucion maksimal prej 2592 x 1944 piksel; duke folur për autonominë, ne kemi një njësi Li-Polymer me një kapacitet maksimal prej 4200mAh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Telefon Doogee X100 8GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro