Samsung Galaxy A03 Core ne shitje

Samsung Galaxy A03 Core ne shitje
 • Ekran 6,5″ 720 x 1600 (HD+) PLS TFT LCD Infinity-V,
 • bateri 5000 mAh,
 • fole 3,5 mm
 • 32 GB ROM, 2 GB RAM,
 • Unisoc SC9863A (28 nm), tetë bërthama,
 • GPU IMG8322, Android 11 (edicion Go)
 • Kamera e pasme: 8MP, f/2.0, Zmadhimi dixhital deri në 4x,
 • Kamera e përparme: 5MP, f/2.2, Bluetooth 4.2, MicroUSB 2.0
 • 2G GSM: 850/900/1800/1900,
 • 3G: 850/900/1700(AWS)/1900/2100,
 • 4G LTE: B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5 (850), B7(2600), B8(900), B12(700), B17(700), B28(700), B38(2600), B40(2300), B41(2500), B66(AWS-3) – Dual SIM

13,000 L

Ketu shohim karakteristikat teknike te telefonit Samsung Galaxy A03 Core ne shitje:
Zgjeroni pamjen tuaj ne maksimum: Zgjeroni pamjen tuaj me ekranin 6,5 inç Infinity-V te Galaxy A03 Core dhe zbuloni detaje te paeksploruara.
Fale teknologjise HD+, permbajtja juaj e perditshme do te duket me e mire: e mprehte, e qarte dhe e qarte.
Beni fotografi te mahnitshme, perpara dhe mbrapa: Regjistroni foto te qarta dhe te bukura te momenteve tuaja te preferuara me kameren kryesore 8 MP te Galaxy A03 Core.
Ju gjithashtu mund ta ktheni ate dhe te perdorni kameren e perparme 5 MP per te vene fokusin tek ju.
Hapesira ruajtese dhe shpejtesia ku mund te mbeshteteni: Galaxy A03 Core kombinon fuqine e nje procesori me tete berthama me deri ne 2 GB RAM per performance te shpejte dhe efikase, plus 32 GB hapesire te brendshme.
Bateri per t'u shijuar gjate gjithe dites: Shijojeni diten me nje bateri qe shoqeron ritmin tuaj. Bateria 5000 mAh (perdorim tipik) ju lejon te vazhdoni te punoni per ore te tera.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Samsung Galaxy A03 Core ne shitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro