Samsung Galaxy A04S

Samsung Galaxy A04S

ALL 18,000
Galaxy A04S në shitje vjen me një ekran të madh, një kamerë të mrekullueshme dhe të gjitha gjërat thelbësore që ju nevojiten për të qëndruar i lidhur me shpejtësinë 4G. Kapni momentet më të mira të jetës. Kamera kryesore 50 MP kap peizazhe të mrekullueshme, kamera e thellësisë shton dimensione mahnitëse, kamera makro merr detaje të shkëlqyera dhe kamera e përparme nxjerr selfie të mrekullueshme. Vazhdoni me një bateri të qëndrueshme. Përqendrohuni më shumë te jetesa dhe më pak te karikimi. Bateria 5000 mAh fuqizon pa u lodhur ditën ose natën tuaj.
MEMORY RAM 4GB
MEMORY INTERNAL: 64GB
CARD SLOT: microSDXC (dedicated slot)
DISPLAY TYPE: PLS LCD
DISPLAY SIZE: 6.5"
DISPLAY RESOLUTION: 720 x 1600 pixels
OPERATING SYSTEM: Android 12, upgradable to Android 13, One UI Core 5.0
CPU: Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.8 GHz)
CAMERA: Triple
Ju mirëpresim në dyqanin tonë në Fier, Lagjja Apollonia, Rruga Rauf Nallbani.
Për më shumë informacione na kontaktoni në whatsap: +355 69 25 80 586

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Samsung Galaxy A04S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
EUR Euro