Samsung Galaxy A23 ne shitje

Samsung Galaxy A23 ne shitje
  • Ekrani: 6,6 inç, 104,9 cm2 (~83,0% raport ekran-trup) | 1080 x 2408 piksele, raporti 20:9 | Corning Gorilla Glass 5
  • Kamerat: 50 MP, f/1.8, (e gjerë), PDAF | 5 MP, f/2.2, (tejgjerë), 1/5″, 1.12µm | 2 MP, f/2.4, (makro) | 2 MP, f/2.4, (thellësi) | 8 MP, f/2.2, (i gjerë )
  • Bateria: Li-Po 5000 mAh, jo e lëvizshme | Karikimi i shpejtë 25 W
  • Kujtesa: 64 GB ROM + 4 GB RAM
  • Telefonat celularë të shkyçur nga fabrika janë të pajtueshëm me shumicën e operatorëve GSM.

209

Shihni me shume ne çdo pervoje: Merrni me shume, te gjitha menjehere.
Ekrani TFT V-Cut 16,72 cm (6,6") i Galaxy A23 ju jep hapesire per te pare dhe per te bere me shume.
Me teknologjine FHD+ dhe nje shpejtesi rifreskimi 90 Hz, permbajtja qe shihni çdo dite do te duket me e qete dhe me e mprehte.
Permiresoni fotografine tuaj celular me Quad Kamera: Kapni momente te paharrueshme me detaje te qarta me kameren kryesore 50 MP.
Zgjeroni kendin e shikimit me kameren ultra te gjere. Personalizoni fokusin me kameren e thellesise ose afrohuni me shume me detajet me kameren makro. OIS.
Me ne fund ne Galaxy A23: Regjistroni boten tuaj ne levizje.
Me OIS, Galaxy A23 juaj regjistron videot tuaja me pa probleme dhe kap detaje me te imta edhe ne drite te ulet.
Procesor i fuqishem me tete berthama per performance te shpejte:
Galaxy A23 kombinon fuqine perpunuese me tete berthama me deri ne 6 GB RAM per performance te shpejte dhe efikase per detyren ne dore.
Shijoni 128 GB hapesire te brendshme dhe shtoni deri ne 1 TB me shume me karten MicroSD. Bateri e mrekullueshme, zgjat dy dite:
Qendroni perpara dites me nje bateri qe nuk do t'ju ngadalesoje. Bateria 5000 mAh (tipike) ju lejon te vazhdoni te beni ate qe beni, per ore te tera.
Shkoni pertej pervojes se zakonshme te degjimit me Dolby Atmos:
Ju do te degjoni tingull qe eshte i plote, i larte dhe duket se ju rrethon ne skene. Zhblloko telefonin me gjurmen e gishtit:
Me sensorin e gjurmes se gishtit te integruar direkt ne butonin e ndezjes, nje levizje e qete ju fut ne telefonin tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Samsung Galaxy A23 ne shitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
EUR Euro