Samsung Galaxy M13

Samsung Galaxy M13

ALL 23,000
Samsung Galaxy M13 ne shitje tek Albvitrina.
Vetem per 23000 LekeTransport Falas ne te gjithe Shqiperine

Modeli: I Ri, ne kuti

Memoria: 64 Gb

Ram: 4 GB

Ekrani: Super AMOLED, 6.6 inç

OS: Android 12

Proçesori: Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A55 & 4×2.0 GHz Cortex-A55)

Kamera: 50 MP,5 MP,2MP dhe Front Camera 8 MP

Bateria: Li-Po 5000 mAh, non-removable , Fast charging 15W

Ne Albvitrina gjeni gjithashtu aksesore te shumte per telefonat, kompjuterat apo laptopet tuaj. Hard disqe SSD dhe IDE, te brendshem dhe te jashtem. Mouse te thjeshte dhe gaming me lidhje usb ose Wireless. Webcam me cilesi te larte Full HD 1080P. Gamepad me vibrim. Kufje Gaming. Bokse komjuteri me lidhje ose Wireless.
Kemi dhe shume aksesore te tjere shume cilesore.
Ju mirëpresim në dyqanin tonë në Fier, Lagjja Apollonia, Rruga Rauf Nallbani.
Për më shumë informacione na kontaktoni në whatsap: +3556925 80586
#porositonline #celular #produkt #samsung #xiaomi #iphone #smartphone #smartwatch
#shqiperi #albania #tirane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Samsung Galaxy M13”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro