Telefon Samsung Galaxy A01

Telefon Samsung Galaxy A01
  • Ekrani 5.7″ HD+ / 720 x 1560 px
  • Fotokamera 13+2 mpx  / 5 mpx
  • Procesori 4x 1.95 GHz Cortex-A53 + 4x 1.45 GHz
  • Ram 2
  • Memoria e brendshme 16 shtohet deri ne 512GB
  • Bateria 3000 MAH
  • Android 10

12,000 L

Ketu shohim karakteristikat teknike te telefonit Samsung Galaxy A01.

Ekrani i ketij telefoni ka nje rezolucion prej HD + / 720 x 1560 piksel, nje diagonale prej 5.7 inç dhe eshte ne teknologjine TFT.

Kamera e pasme eshte 13+2 megapiksel, ndersa ajo e perparme per selfie eshte 5 megapiksel. Kamera kryesore, gjithashtu e pajisur me Blic te Vetem, mund te regjistroje video ne Full HD - 1920 x 1080 piksel.

Eshte nje telefon me lidhjen me klasike. Lidhja e te dhenave LTE dhe a / b / g / n. Padyshim, Bluetooth nuk mund te mungoje (ketu ne versionin 5.0, GPS, radio FM Nuk ndodhet çipi NFC. Ju nuk mund te lidhni nje kabell me lidhesin e pajisjes per ta perdorur ate te lidhur ne TV.

Brenda pajisjes gjejme nje bateri jo te levizshme nga 3000 mAh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Telefon Samsung Galaxy A01”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro