Samsung Galaxy M21

Samsung Galaxy M21

17,500 L

Samsung Galaxy M21 ne shitje tek Albvitrina. Vetem per 17.500 Leke te rinj.

Porosite Online. Transport ne te gjithe Shqiperine FALAS

Galaxy M21 vjen me një ekran të madh, një kamerë të mrekullueshme dhe të gjitha gjërat thelbësore që ju nevojiten për të qëndruar i lidhur me shpejtësinë 5G. Kapni momentet më të mira të jetës. Kamera kryesore 48 MP kap peizazhe të mrekullueshme, kamera e thellësisë shton dimensione mahnitëse, kamera makro merr detaje të shkëlqyera dhe kamera e përparme nxjerr selfie të mrekullueshme. Vazhdoni me një bateri të qëndrueshme. Përqendrohuni më shumë te jetesa dhe më pak te karikimi. Bateria 6000 mAh fuqizon pa u lodhur ditën ose natën tuaj.

MEMORY

RAM:4GB

MEMORY INTERNAL:64 GB

CARD SLOT: microSDXC (dedicated slot)

DISPLAY

DISPLAY TYPE: PLS LCD

DISPLAY SIZE:6.6"

DISPLAY RESOLUTION: 1080 x 2340 pixels

PLATFORM

OPERATING SYSTEM: Android 11, One UI 3.1 Core

CPU: Octa-core (2×2.4 GHz & 6×2.0 GHz)

CAMERA: TRIPLE

48 MP, f/2.0, 26mm (wide)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Samsung Galaxy M21”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro