Telefon Cubot P20 64GB

Telefon Cubot P20 64GB
  • Ekrani 6.4″ Full HD+ / 1080 x 2340px
  • Fotokamera 20+2 mpx  / 13 mpx
  • Procesori octa-core @1,5GHz
  • Ram 4 GB
  • Memoria e brendshme 64 GB- shtohet deri ne 128Gb
  • Bateria 4000 MAH
  • Android 8

200 L

Ketu shohim karakteristikat teknike te telefonit Cubot P20

Ekrani i ketij telefoni ka nje rezolucion prej Full HD + / 1080 x 2340 piksel, nje diagonale prej 6.4 inç dhe eshte ne teknologjine IPS.

Kamera e pasme eshte 20+2 megapiksel, ndersa ajo e perparme per selfie eshte 13 megapiksel. Kamera kryesore, gjithashtu e pajisur me Blic te Vetem, mund te regjistroje video ne 4K - 3840 x 2160 piksel.

Eshte nje telefon me lidhjen me klasike. Lidhja e te dhenave LTE dhe a / b / g / n. Padyshim, Bluetooth nuk mund te mungoje (ketu ne versionin 5.0, GPS, radio FM dhe madje edhe çipi NFC.

Brenda pajisjes gjejme nje bateri jo te levizshme nga 4000 mAh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Telefon Cubot P20 64GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro