Telefon Samsung Galaxy A21s 32GB ose 64Gb

Ofertë!
Telefon Samsung Galaxy A21s 32GB ose 64Gb
  • Ekrani 6.5″ HD+ / 720 x 1600 px
  • Fotokamera 48 mpx  / 13 mpx
  • Procesori Octa 2ghz
  • Ram 3 ose 4GB
  • Memoria e brendshme 32 ose 64
  • Bateria 5000 MAH
  • Android 10

168182

Ketu shohim karakteristikat teknike te telefonit Samsung Galaxy A21s, një smartphone me Android.

Ekrani 6.5 inç i ketij telefoni inteligjent eshte i tipit PLS TFT dhe ka një rezolucion HD + / 720 x 1600 piksel.

Rezolucioni i kameres kryesore është 48 megapiksel, ndersa ai dytesor eshte 13 megapiksel. Ju mund të regjistroni video ne Full HD - 1920 x 1080 piksel dhe kemi nje blic të vetëm të udhëhequr.

Duke folur për lidhjen e pajisjes ne kemi mbeshtetje për rrjetet LTE, a / b / g / n / ac dhe Bluetooth, specifikisht në variantin 5.0. Ka GPS per lidhje satelitore dhe gjithashtu mbështetje per radio FM. Me ne fund, çipi NFC eshte i pranishem.

Ka nje procesor Exynos 850 okta core me mbeshtetje 64-bit që punon në frekuencën 2 GHz dhe ka një procesor grafik Mali-G52. Pastaj kemi 3 GB RAM dhe 32 GB memorie, te zgjerueshme me ndihmën e një microSD.

Brenda pajisjes gjejmë një bateri 5000 mAh që nuk hiqet.

Informacion shtesë

Memoria

32GB, 64GB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Telefon Samsung Galaxy A21s 32GB ose 64Gb”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
EUR Euro