Telefon Samsung Galaxy A51

Telefon Samsung Galaxy A51
  • Ekrani 6.7″ Full HD+ / 1080 x 2340px
  • Fotokamera 64+12+5+5 mpx  / 32 mpx
  • Procesori Octa core 2x 2.2 GHz Kryo 470 Gold + 6x 1.8 GHz
  • Ram 8 GB
  • Memoria e brendshme 128 GB- shtohet deri ne 512Gb
  • Bateria 7000 MAH
  • Android 10

31,000 L

Ketu shohim karakteristikat teknike te telefonit Samsung Galaxy A51

Ekrani i ketij telefoni ka nje rezolucion prej Full HD + / 1080 x 2340 piksel, nje diagonale prej 6.7 inç dhe eshte ne teknologjine Super Amoled.

Kamerat e pasme jane 64 Mp + 12 Mp + 5 Mp + 5 Mp megapiksel, ndersa ajo e perparme per selfie eshte 32 megapiksel. Kamera kryesore, gjithashtu e pajisur me Blic te Vetem, mund te regjistroje video ne 4K - 3840 x 2160 piksel.

Eshte nje telefon me lidhjen me klasike. Lidhja e te dhenave LTE dhe a / b / g / n./ac Padyshim, Bluetooth nuk mund te mungoje (ketu ne versionin 5.0, GPS, radio FM- Brenda ndodhet çipi NFC.

Brenda pajisjes gjejme nje bateri jo te levizshme nga 7000 mAh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Telefon Samsung Galaxy A51”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro