Telefon Xiaomi Poco C40 ne shitje

Telefon Xiaomi Poco C40 ne shitje
  • Ekrani 6.71″ Full HD+ / 1080 x 2340px
  • Fotokamera 13 mpx
  • Procesori 4x 2.0 GHz Cortex-A55 + 4x 1.5 GHz Cortex-A55
  • Ram 4 GB
  • Memoria e brendshme 64 GB- shtohet deri ne 256Gb
  • Bateria 6000 MAH
  • Android 11

17,500 L

Ketu shohim karakteristikat teknike te telefonit Xiaomi Poco C40 ne shitje.

Ekrani i ketij telefoni ka nje rezolucion prej Full HD + / 1080 x 2340px piksel, nje diagonale prej 6.71 inç

Kamerat e pasme jane 13 megapiksel, ndersa ajo e perparme per selfie eshte 13 megapiksel. Kamera kryesore,

Eshte nje telefon me lidhjen me klasike. Lidhja e te dhenave LTE dhe a / b / g / n. Padyshim, Bluetooth nuk mund te mungoje (ketu ne versionin 5.0, GPS, radio FM- Mungon çipi NFC.

Brenda pajisjes gjejme nje bateri jo te levizshme nga 6000 mAh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Telefon Xiaomi Poco C40 ne shitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro