Samsung Galaxy F13 ne shitje

Ofertë!
Samsung Galaxy F13 ne shitje
  • Ekrani: 6.6″ Full HD+ / 1080 x 2408 px
  • Fotokamera: 50 MPx
  • Procesori: Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A55 & 4×2.0 GHz Cortex-A55)
  • Ram: 4 GB
  • Memoria e brendshme 64 GB – shtohet deri ne 256Gb
  • Bateria 6000 MAH + karikim të shpejtë 15W
  • Android 12 + One UI 4.1.

Çmimi origjinal qe: 17,500 L.Çmimi i tanishëm është: 16,900 L.

Ketu shohim karakteristikat teknike te telefonit Samsung Galaxy F13 ne shitje.

Samsung Galaxy F13 është prezantuar zyrtarisht më 22 qershor 2022.

Smartphone është i mbushur me 4 GB RAM me 64 GB dhe 128 GB memorie të brendshme.

Pajisja funksionon në sistemin operativ Android 12 + One UI 4.1. Ai përmban A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS dhe USB Type-C 2.0, USB On-The-Go.

Ai furnizohet me një Li-Po 6000 mAh + karikim të shpejtë 15W. Samsung Galaxy F13 përmban një ekran 6.6 inç PLS LCD që ka një rezolucion 1080 x 2408 piksele.

Pajisja vjen në ngjyra të ndryshme duke përfshirë Waterfall Blue, Sunrise Copper dhe Nightsky Green.

Pajisja mbështet Dual SIM. Ka kamerë të trefishtë: 50 MP (e gjerë) + 5 MP (ultraide) + 2 MP (thellësi) ndërsa në pjesën e përparme ka një kamerë 8 MP (e gjerë).

Smartphone është ndërtuar me një pjesë të përparme xhami (Gorilla Glass 5), mbrapa plastike dhe kornizë plastike.

Pajisja mundësohet nga një procesor Exynos 850 Octa-core. Sensorët përfshijnë gjurmë gishtash të montuar në anë, akselerometër, busull + Ndjeshmëri virtuale të afërsisë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Samsung Galaxy F13 ne shitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro