Samsung Galaxy M04

Samsung Galaxy M04

Memoria: 64 GB
Ram: 4 GB
Ekrani: PLS LCD, 6.5 inç
Rezolucioni: 720 x 1600 pixels
OS: Android 12, One UI Core 4.1
Proçesori: Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A53 & 4×1.8 GHz Cortex-A53)
GPU: PowerVR GE8320
Kamera: Dual 13 MP, f/2.2, (wide), AF, 2 MP, f/2.4, (depth)
SELFIE CAMERA: Single 5 MP, f/2.2
Video: Yes
Bateria: Li-Po 5000 mAh, non-removable

16,500 L

Samsung Galaxy M04 ne shitje tek Albvitrina.Vetem per 16.500 Leke
Modeli: I Ri, ne kuti
Memoria: 64 GB
Ram: 4 GB
Ekrani: PLS LCD, 6.5 inç
Rezolucioni: 720 x 1600 pixels
OS: Android 12, One UI Core 4.1
Proçesori: Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53)
GPU: PowerVR GE8320
Kamera: Dual 13 MP, f/2.2, (wide), AF, 2 MP, f/2.4, (depth)
SELFIE CAMERA: Single 5 MP, f/2.2
Video: Yes
Bateria: Li-Po 5000 mAh, non-removable
Ne Albvitrina gjeni gjithashtu aksesore te shumte per telefonat, kompjuterat apo laptopet tuaj. Hard disqe SSD dhe IDE, te brendshem dhe te jashtem. Mouse te thjeshte dhe gaming me lidhje usb ose Wireless. Webcam me cilesi te larte Full HD 1080P. Gamepad me vibrim. Kufje Gaming. Bokse komjuteri me lidhje ose Wireless.Kemi dhe shume aksesore te tjere shume cilesore.
Na gjeni ne Lagjja Apollonia, Rruga Rauf Nallbani.Per me shume informacione na kontaktoni ne whatsap: +355 69 25 80 586
Ose vizitoni faqen tone te internetit https://albvitrina.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Samsung Galaxy M04”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro