Telefon Samsung Galaxy A12

Telefon Samsung Galaxy A12
  • Ekrani 6.5″ HD+ / 720 x 1560 px
  • Fotokamera 48 mpx  / 8 mpx
  • Procesori Octa 2ghz
  • Ram 3
  • Memoria e brendshme 32
  • Bateria 5000 MAH
  • Android 10

21,000 L

Ketu shohim karakteristikat teknike te telefonit Samsung Galaxy A12.

Ekrani i ketij telefoni ka nje rezolucion prej HD + / 720 x 1560 piksel, nje diagonale prej 6.5 inç dhe eshte ne teknologjine TFT.

Kamera e pasme eshte 48 megapiksel, ndersa ajo e perparme per selfie eshte 8 megapiksel. Kamera kryesore, gjithashtu e pajisur me Blic te Vetem, mund te regjistroje video ne Full HD - 1920 x 1080 piksel.

Eshte nje telefon me lidhjen me klasike. Lidhja e te dhenave LTE dhe a / b / g / n. Padyshim, Bluetooth nuk mund te mungoje (ketu ne versionin 5.0, GPS, radio FM dhe madje edhe çipi NFC. Ju nuk mund te lidhni nje kabell me lidhesin e pajisjes per ta perdorur ate te lidhur ne TV.

Brenda pajisjes gjejme nje bateri jo te levizshme nga 5000 mAh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Telefon Samsung Galaxy A12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online

Pin It on Pinterest

Share This
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro