Telefon Samsung Galaxy M21

Telefon Samsung Galaxy M21
  • Ekrani 6.4″ Full HD+ / 1080 x 2340px
  • Fotokamera 48 mpx  / 20 mpx
  • Procesori Octa core 4x 2.3 GHz Cortex-A73 + 4x 1.7 GHz
  • Ram 4 GB
  • Memoria e brendshme 64 GB- shtohet deri ne 512Gb
  • Bateria 6000 MAH
  • Android 10

22,000 L

Ketu shohim karakteristikat teknike te telefonit Samsung Galaxy M21

Ekrani i keti telefoni ka nje rezolucion prej Full HD + / 1080 x 2340 piksel, nje diagonale prej 6.4 inç dhe eshte ne teknologjine Super Amoled.

Kamera e pasme eshte 48 megapiksel, ndersa ajo e perparme per selfie eshte 20 megapiksel. Kamera kryesore, gjithashtu e pajisur me Blic te Vetem, mund te regjistroje video ne 4K - 3840 x 2160 piksel.

Eshte nje telefon me lidhjen me klasike. Lidhja e te dhenave LTE dhe a / b / g / n. Padyshim, Bluetooth nuk mund te mungoje (ketu ne versionin 5.0, GPS, radio FM dhe madje edhe çipi NFC.

Brenda pajisjes gjejme nje bateri jo te levizshme nga 5000 mAh.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Telefon Samsung Galaxy M21”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shitje Telefonash Online
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro

Pin It on Pinterest

Share This